Rozlosowano Puchar Polski

Rozlosowano Puchar Polski

W dniu wczorajszym podczas spotkania z przedstawicielami klubów Strefy Poznańskiej rozlosowano dwie pierwsze rundy Pucharu Polski.

W rundzie wstępnej zmierzą się ze sobą chętne zespoły z B-klasy i zespoły niezrzeszone, a od 1 rundy do gry dołączają zespoły które zagrają w nowym sezonie w A-klasie i te które awansowały z A-klasy do Klasy Okręgowej.

Runda wstępna 18-19 sierpnia

1 - TPS Winogrady (oldboje) - Odlew Poznań
2 - WKS Owieczki - Jadwiżański KS Poznań
3 - Fara Pelikan Żydowo - Maratończyk Brzeźno
4 - Absolwent Marcinek Poznań - Wełnianka Kiszkowo
5 - TPS Winogrady (juniorzy) - Lech Poznań (oldboje)
6 - Bola 06 Poznań - GKS Gułtowy
7 - Phytopharm Klęka (oldboje) - UKS Śrem
8 - KS Kąsinowo - Warta Sieraków
9 - SPN Szamotuły - LZS Otorowo
10 - Orły Kruka Rogoźno - Rokita Rokietnica
11 - Sparta Brody - Korona Bukowiec
12 - Lipno II Stęszew - Orły Plewiska
13 - Kolegium Sędziów Poznań - Jastrząb Rudniki

I runda 5 września

Błękitni Owińska - Szturm Junikowo
zwycięzca meczu nr 3 - Lechita Kłecko
Jurand Koziegłowy - Lider Swarzędz
Polonia Poznań - SKS 13 Poznań
zwycięzca meczu nr 1 - KS Łopuchowo
Pelikan Niechanowo - IKP Olimpia Poznań
Czarni Czerniejewo - Canarinhos Skórzewo
zwycięzca meczu nr 2 - Przemysław Poznań
zwycięzca meczu nr 4 - Piast Łubowo
Poznań FC - Phytopharm Klęka
zwycięzca meczu nr 6 - Pogoń Książ Wielkopolski
Luboński KS - Clescevia Kleszczewo
zwycięzca meczu nr 7 - Polonia II Środa Wielkopolska
Stella Luboń - Zawisza Dolsk
zwycięzca meczu nr 5 - Antares Zalasewo
Pogrom Luboń - Orkan Jarosławiec
Kłos Zaniemyśl - Wielkopolska Komorniki
Meblorz Swarzędz - Orkan Manieczki
Rzemieślnik Kwilcz - Warta Obrzycko
zwycięzca meczu nr 10 - Golnica Ryczywół
Zieloni Gaj Mały - Orzeł Słopanowo
zwycięzca meczu nr 9 - Byki Obrowo
Nałęcz Ostroróg - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Rożnovia Rożnowo - Czarni Wróblewo
Suchary Suchy Las - Sokół Duszniki
zwycięzca meczu nr 8 - Kłos Gałowo
Czarni Kaźmierz - Orkan Objezierze
zwycięzca meczu nr 11 - zwycięzca meczu nr 12
NAP Nowy Tomyśl - Promień Opalenica
zwycięzca meczu nr 13 - Spójnia Strykowo
Ogrol Sielinko - 1920 Mosina
Orzeł Łowyń - Orzeł Rostarzewo
Patria Buk - TSG Kamieniec
Orzeł Granowo - NKS Niepruszewo
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - LZS Wąsowo
Las Puszczykowo - LZS Wronczyn

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppxgazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com