Tomasz Nawrot nowym trenerem Meblorza Swarzędz.

Tomasz Nawrot nowym trenerem Meblorza Swarzędz.

Tomasz Nawrot został nowym trenerem Meblorza Swarzędz zastępując na tym stanowisku Damiana Ludwiczaka.

Od rundy wiosennej trener Ludwiczak będzie asystentem Jakuba Ostrowskiego w Mieszku Gniezno. Klub z pierwszej stolicy Polski przerwę zimową spędza na fotelu lidera grupy II trzeciej ligi i poważnie myśli o awansie na szczebel centralny. Dla trenera Ludwiczaka to nagroda za kapitalną rundę jesienną z Meblorzem Swarzędz. Zespół ze Swarzędza przez rundę przeszedł bez porażki i jest głównym kandydatem do awansu do Klasy Okręgowej. Możliwość pracy w klubie z Gniezna jest niewątpliwym awansem sportowym i nic dziwnego, że trener Ludwiczak postanowił skorzystać z tej oferty.

Meblorz musiał więc szukać zastępcy i znalazł go w osobie Tomasza Nawrota. Jako zawodnik Tomasz Nawrot spędził kilka sezonów w II lidze. Występował w takich drużynach jak Śląsk Wrocław czy Aluminium Konin Kibice z Wielkopolski mogą kojarzyć go z gry w Mieszku Gniezno, Nielbie Wągrowiec, Polonii Środa Wielkopolska czy Kotwicy Kórnik. To właśnie z tą ostatnią drużyną związał się w ostatnich latach. Od sezonu 2012/2013 jako zawodnik, następnie od 2015 jako asystent trenera, a od stycznia 2017 jako trener pierwszego zespołu. W poprzednim sezonie Kotwica pod wodzą trenera Nawrota zakończyła rozgrywki na 4 miejscu w IV lidze.

Meblorz Swarzędz nie ukrywa swoich ambicji związanych z dalszymi promocjami ligowymi, więc na pierwszy rzut oka trener Nawrot doświadczony w ligowych bojach na wyższym poziomie powinien zapewnić dalszy, prawidłowy rozwój temu klubowi. 

źródło: www.meblorz.pl

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com