Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 09.09.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 09.09.2019

Zapraszamy na najnowszą odsłonę klasyfikacji strzelców.

III liga - gr. II

6 - Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz), Przemysław Kędziora (Unia Janikowo)

5 - Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg)

4 - Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Mateusz Dunaj (Jarota Jarocin), Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin), Norbert Grzelak (Sokół Kleczew), Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw), Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg), Taras Yavorskiy (Górnik Konin)

IV liga

9 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

8 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

6 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz), Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.), Mikołaj Jankowski (Victoria Września)

4 - Filip Latusek (Polonia Kępno), Maciej Stawiński (Victoria Ostrzeszów), Kacper Majerz (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Eryk Moryson (Polonia Leszno), Maurycy Niemczyk (Tarnovia Tarnowo Pdg.), Bartosz Nowak (Pogoń Lwówek), Patryk Smolarek (Warta Międzychód)

V liga - gr. I

5 - Bartosz Jaworski (Noteć Czarnków), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica)

4 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki), Paweł Kurnik (Leśnik Margonin), Cezary Kosmowski (GLKS Wysoka), Mateusz Goździaszek (Czarni Czerniejewo), Jędrzej Wiśniewski (Sparta Złotów), Roman Koczorowski (Płomień Połajewo), David Paku-Tshela (Huragan Pobiedziska), Wojciech Węgrzyn (Pogoń Łobżenica)

3 -  Marcin Jędrzejczak (Huragan Pobiedziska), Marcin Urbański (Iskra Szydłowo), Robert Troczyński (Leśnik Margonin), Adam Niedzielski (Huragan Pobiedziska)

V liga - gr. II

6 - Mariusz Molka (Rawia Rawicz)

5 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha), Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Patryk Stawiarski (GKS Dopiewo)

4 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska), Bartosz Pudlicki (PKS Racot), Jakub Pietrzak (Akademia Reissa)

3 - Wojciech Kamiński (Lew Pogorzela), Patryk Łakomy (PKS Racot), Kamil Kołodziej (GKS Dopiewo), Michał Goliński (Lipno Stęszew), Marcin Masełkowski (Krobianka Krobia), Artur Jęsiek (Lew Pogorzela)

V liga - gr. III

7 - Patryk Grabowiecki (Wilki Wilczyn)

6 - Marcin Górecki (Orzeł Mroczeń), Patryk Adamski (Stal Pleszew)

5 - Damian Spaleniak (Raszkowianka Raszków)

4 - Bartosz Domaniecki (Wilki Wilczyn), Adam Staszewski (Astra Krotoszyn)

Klasa Okręgowa - gr. III

5 - Michał Staszak (Avia Kamionki), Jakub Draszczyk (Polonia II Środa Wlkp.)

4 - Kacper Surdyk (Avia Kamionki), Jakub Solarek (Stella Luboń), Piotr Palacz (Stella Luboń), Maciej Skowroński (Szturm Junikowo), Oskar Janoś (Polonia II Środa Wlkp.), Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem)

3 - Mateusz Maśliński (Warta Śrem), Szymon Grzelak (Kłos Zaniemyśl), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl), Kamil Krajewski (Orkan Jarosławiec), Przemysław Andrusieczko (Piast Kobylnica), Patryk Maciejewski (Płomień Nekla), Krzysztof Kaźmierczak (Polonia II Środa Wlkp.), Chrystian Pluta (Polonia II Środa Wlkp.), Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Dominik Babiński (Szturm Junikowo), Norbert Szklarz (Płomień Nekla), Bartosz Filipiak (Przemysław Poznań)

Klasa Okręgowa - gr. IV

7 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

5 - Karol Gregorek (Błękitni Wronki), Kamil Bździel (Błękitni Wronki), Krystian Olekszy (NKS Niepruszewo), Artur Łochowicz (Sparta Szamotuły) 

4 - Tymon Jokiel (Orzeł Granowo), Artur Witkowski (LZS Wronczyn)

A-klasa - gr. I

5 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Maciej Kubiak (Obra Zbąszyń), Marcin Walda (NAP Nowy Tomyśl), Nik Kharlov (NAP Nowy Tomyśl), Patryk Hantsch (Gwiazda Siedlec)

4 - Bartosz Rybicki (Znicz Obra), Adrian Pawlicki (Helios Bucz), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Norbert Chełmiński (Wicher Strzyżewo) 

3 - Leszek Skrzypczak (Czantoria Gościeszyn), Wojciech Reiman (Korona Bukowiec), Oskar Kluj (Korona Bukowiec), Damian Wilk (Rywal Klon-Mochy), Oskar Czerniak (Gwiazda Siedlec)

A-klasa - gr. VII

7 - Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.)

5 - Filip Osiński (Pogoń Książ Wlkp.)

3 - Kamil Makosz (Orkan Manieczki), Hubert Kubiak (Zawisza Dolsk), Mateusz Ziaja (LZS Głuchowo), Szymon Pawłowski (LZS Głuchowo), Dawid Hauf (UKS Śrem), Wiktor Szymanowski (Tur Turew)

A-klasa - gr. VIII

8 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

4 - Jarosław Jopp (Kłos Gałowo), Przemysław Szała (LZS Otorowo)

3 - Sławomir Roguszka (LKS Baborówko), Patryk Złoch (Golnica Ryczywół), Artur Dorna (Tarnovia III), Jakub Tomkowiak (Rzemieślnik Kwilcz), Arkadiusz Janasek (Byki Obrowo), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz), Kamil Andrzejewski (Rożnovia Rożnowo)

A-klasa - gr. IX

5 - Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina)

4 - Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

3 - Michał Kaczmarek (Wielkopolska Komorniki), Jakub Makowski (Maratończyk Brzeźno), Łukasz Tuliszka (Polonia Poznań), Artur Grajek (Tarnovia II), Łukasz Lekier (Luboński KS), Marcin Maciołek (Las Puszczykowo), Filip Adamski (Piast Łubowo), Yurii Mazur (Piast Łubowo)

B-klasa - gr. III

6 - Przemysław Lipowiec (Warta Obrzycko)

5 - Dawid Golon (LKS Piotrowo), Łukasz Musiał (Płomień Chrzypsko Wielkie)

4 - Kacper Krawczyk (Orzeł Łowyń), Paweł Kuster (Warta Sieraków), Krystian Remisz (LKS Piotrowo), Patryk Gapski (Warta Sieraków), Przemysław Tonak (Warta Obrzycko), Adam Tonak (Warta Obrzycko)

B-klasa - gr. IV

4 - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Jakub Kliks (Arka Kiekrz), Dariusz Gracz (LSS Ptaszkowo)

3 - Mateusz Bartkowiak (KS Strzeszyn), Jakub Sękowski (KS Gaj Wielki)

B-klasa - gr. V

7 - Kacper Zimmer (Mieszko II Gniezno)

3 - Łukasz Sieczkarek (Pelikan Żydowo), Krystian Kołodziej (KS Uchorowo), Wiktor Derda (GKS Gułtowy), Dominik Jabkiewicz (Lider Szczytniki Czerniejwskie), Krzysztof Szymkowiak (KS Uchorowo), Bartosz Kania (Lotnik Poznań), Sebastian Walkowiak (Lotnik Poznań), Mikołaj Pluciński (Mieszko II Gniezno), Hubert Rogowski (KS Fałkowo)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com