Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 02.09.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 02.09.2019

Wracamy do prezentacji klasyfikacji ligowych strzelców.

III liga - gr. II

6 - Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

4 - Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Mateusz Dunaj (Jarota Jarocin), Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin), Norbert Grzelak (Sokół Kleczew), Przemysław Kędziora (Unia Janikowo), Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg), Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw)

3 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg), Radosław Mikołajczak (Mieszko Gniezno), Taras Yavorskiy (Górnik Konin), Paweł Krawiec (Świt Skolwin)

IV liga

7 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

6 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz), Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

5 - Mikołaj Jankowski (Victoria Września)

4 - Filip Latusek (Polonia Kępno), Maciej Stawiński (Victoria Ostrzeszów), Kacper Majerz (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

V liga - gr. I

5 - Bartosz Jaworski (Noteć Czarnków)

4 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki), Paweł Kurnik (Leśnik Margonin), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica), Cezary Kosmowski (GLKS Wysoka)

3 - Mateusz Goździaszek (Czarni Czerniejewo), Marcin Jędrzejczak (Huragan Pobiedziska), Marcin Urbański (Iskra Szydłowo), Robert Troczyński (Leśnik Margonin)

V liga - gr. II

5 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha), Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Mariusz Molka (Rawia Rawicz)

4 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska), Bartosz Pudlicki (PKS Racot), Patryk Stawiarski (GKS Dopiewo)

3 - Wojciech Kamiński (Lew Pogorzela), Patryk Łakomy (PKS Racot), Kamil Kołodziej (GKS Dopiewo), Michał Goliński (Lipno Stęszew), Jakub Pietrzak (Akademia Reissa)

V liga - gr. III

6 - Marcin Górecki (Orzeł Mroczeń), Patryk Grabowiecki (Wilki Wilczyn)

4 - Patryk Adamski (Stal Pleszew), Bartosz Domaniecki (Wilki Wilczyn), Damian Spaleniak (Raszkowianka Raszków), Adam Staszewski (Astra Krotoszyn)

3 - Rafał Janicki (Orzeł Mroczeń), Jakub Kłobusek (Odolanovia Odolanów), Igor Sarnowski (SKP Słupca)

Klasa Okręgowa - gr. III

5 - Michał Staszak (Avia Kamionki)

4 - Kacper Surdyk (Avia Kamionki)

3 - Mateusz Maśliński (Warta Śrem), Szymon Grzelak (Kłos Zaniemyśl), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl), Kamil Krajewski (Orkan Jarosławiec), Przemysław Andrusieczko (Piast Kobylnica), Patryk Maciejewski (Płomień Nekla)

Klasa Okręgowa - gr. IV

5 - Karol Gregorek (Błękitni Wronki), Kamil Bździel (Błękitni Wronki), Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

4 - Krystian Olekszy (NKS Niepruszewo)

3 - Artur Łochowicz (Sparta Szamotuły), Michał Kugler (Złoci Złotkowo), Marcin Grabowski (Suchary Suchy Las)

A-klasa - gr. I

5 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Maciej Kubiak (Obra Zbąszyń)

4 - Bartosz Rybicki (Znicz Obra), Marcin Walda (NAP Nowy Tomyśl), Adrian Pawlicki (Helios Bucz)

3 - Leszek Skrzypczak (Czantoria Gościeszyn), Nik Kharlov (NAP Nowy Tomyśl), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Norbert Chełmiński (Wicher Strzyżewo), Patryk Hantsch (Gwiazda Siedlec)

A-klasa - gr. VII

5 - Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.)

3 - Kamil Makosz (Orkan Manieczki), Hubert Kubiak (Zawisza Dolsk), Filip Osiński (Pogoń Książ Wlkp.)

A-klasa - gr. VIII

6 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

3 - Jarosław Jopp (Kłos Gałowo), Sławomir Roguszka (LKS Baborówko), Patryk Złoch (Golnica Ryczywół)

A-klasa - gr. IX

3 - Michał Kaczmarek (Wielkopolska Komorniki), Jakub Makowski (Maratończyk Brzeźno), Łukasz Tuliszka (Polonia Poznań), Artur Grajek (Tarnovia II), Łukasz Lekier (Luboński KS), Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina)

B-klasa - gr. III

4 - Dawid Golon (LKS Piotrowo), Kacper Krawczyk (Orzeł Łowyń), Paweł Kuster (Warta Sieraków)

3 - Krystian Remisz (LKS Piotrowo), Łukasz Musiał (Płomień Chrzypsko Wielkie), Patryk Gapski (Warta Sieraków), Marcin Antoszewski (Warta Wartosław)

B-klasa - gr. IV

3 - Mateusz Bartkowiak (KS Strzeszyn), Jakub Sękowski (KS Gaj Wielki)

B-klasa - gr. V

4 - Kacper Zimmer (Mieszko II Gniezno)

3 - Łukasz Sieczkarek (Pelikan Żydowo), Krystian Kołodziej (KS Uchorowo)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com