Łukasz Duszczak

Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 10:06

Podsumowanie rundy jesiennej - Borusja Boruja Kościelna

Tomasz Matusiak - prezes LKS Borusja Boruja Kościelna w rozmowie z nami podsumowuje rundę jesienną w wykonaniu swojego klubu w III grupie poznańskiej B-klasy.

Klub Sportowy Strzeszyn to nowy zespół na mapie klubów w Wielkopolsce. Zespół na swoje pierwsze punkty czekał aż do ostatniej kolejki rundy jesiennej. Wszystko to podsumował w rozmowie z nami Marek Witoszyński - trener zespołu.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 06:48

Podsumowanie rundy jesiennej - KS Uchorowo

KS Uchorowo ma za sobą rundę przeplataną wygranymi i przegranymi. Dało to 6 miejsce i praktycznie zerowe szanse aby wiosną powalczyć o awans. O tej rundzie rozmawiamy z Krzysztofem Jarmużakiem - trenerem zespołu.

Golnica Ryczywół przed tym sezonem została przeniesiona z okręgu pilskiego do poznańskiego. Runda jesienna w II grupie A-klasy była dla Golnicy całkiem udana bo zakończona na 5 miejscu. O tej rundzie rozmawiamy z Dawidem Gruchotem - trenerem zespołu.

piątek, 14 grudzień 2018 18:12

Podsumowanie rundy jesiennej - Unia Swarzędz

Unia Swarzędz skończyła rundę jesienną w IV lidze na podium, ale ze stratą 8 punktów do liderującego Lubuszanina Trzcianka. Czy to dla klubu dobry wynik czy nie? O tym rozmwiamy z Patrykiem Kniatem - trenerem zespołu.

Dla Lidera Szczytniki Czerniejewskie obecny sezon jest drugim w stawce B-klasy. Zespół zrobił bardzo duży progres bo z ligowego dna został solidną ekipą środka tabeli. Na nasze pytania po tej udanej rundzie odpowiedziała pani prezes Bożena Kierzek.

Lubuszanin Trzcianka zakończył rundę jesienną jako lider IV ligi. W dobrych nastrojach więc na nasze pytania odpowiedział trener zespołu – Jarosław Feciuch.

piątek, 07 grudzień 2018 23:16

Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Ostatnim meczem w tym roku na stadionie przy Bułgarskiej było spotkanie ze Śląskiem Wrocław.

Na nasze pytania podsumowujące rundę jesienną w wykonaniu Phytopharmu Klęka odpowiadał trener drużyny seniorów  – Leszek Maźwa.

czwartek, 13 grudzień 2018 11:07

Podsumowanie rundy jesiennej - Szturm Junikowo

Szturm Junikowo po awansie do Klasy Okręgowej póki co cały czas kręci się w dolnych rejonach tabeli. Na nasze pytania odnośnie rundy jesiennej odpowiadał Mateusz Kopydłowski - obrońca Szturmu.

czwartek, 13 grudzień 2018 07:48

Podsumowanie rundy jesiennej - Obra Kościan

Obra Kościan zakończyła rundę jesienną w zreformowanej IV lidze na 5 miejscu. O tym czy ta runda była dla klubu dobra czy nie do końca rozmawiamy z kierownikiem Wojciechem Mrozińskim.

środa, 12 grudzień 2018 11:35

Podsumowanie rundy jesiennej - Orkan Konarzewo

Orkan Konarzewo przystępował do rundy jesiennej jako jeden z głównych faworytów do awansu do Ligi Międzyokręgowej. Zespół nie skończył roku jako lider, ale nadal zostaje w grze o najwyższe cele. Rundę podsumowujemy z zawodnikiem zespołu - Danielem Mankiewiczem.

Nałęcz Ostroróg ma za sobą kapitalną rundę jesienną. Skończył rok w grupie II A-klasy na pierwszym miejscu. Ten bardzo udany okres dla zespołu podsumowujemy z kapitanem ekipy - Mateuszem Roda.

wtorek, 11 grudzień 2018 07:43

Podsumowanie rundy jesiennej - Patria Buk

Patria Buk jako beniaminek Klasy Okręgowej pokazał się w rundzie jesiennej bardzo dobrze. Ten udany czas podsumowujemy w rozmowie z Łukaszem Wojciechowskiem - trenerem zespołu.

Prev1234...678910Next
Strona 1 z 102

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com