Nie składamy broni. Rozmowa z Andrzejem Plewą zawodnikiem Wielkopolski Komorniki.

Nie składamy broni. Rozmowa z Andrzejem Plewą zawodnikiem Wielkopolski Komorniki.

Już w sobotę przed Wami bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie w lidze z drużyną Wiary Lecha. Jesteście nadal w grze o bezpieczne miejsce pozwalające na uniknięcie baraży, ale drużyna Wełny Rogoźno czai się tuż za Waszymi plecami. W najbliższy weekend do Komornik przyjedzie wymagający rywal, który jak pokazał w tym sezonie mocny jest zarówno u siebie jak i na wyjazdach.

Jak wygląda nastawienie drużyny przed sobotnią potyczką?

Ogromna mobilizacja w naszych szeregach, tak jak w każdym meczu walczymy o przetrwanie i o punkty, które w tym sezonie są nam bardzo potrzebne. Sytuacja z Rogoźnem nie jest jeszcze do końca rozstrzygnięta dlatego w każdym najbliższym spotkaniu za cel stawiamy sobie zwycięstwo i komplet punktów. Drużyna Wiary Lecha jest na pewno faworytem w tym spotkaniu ale my nie zamierzamy sprzedać tanio skóry.

Jak wiadomo końcówka sezonu maj/czerwiec to trudny okres dla każdego trenera pod względem personalnym, dlatego zapytam czy trener Janicki będzie miał do dyspozycji w sobotę wszystkich zawodników?

Jakieś braki kadrowe mogą się pojawić, ale pomimo tego przystąpimy do najbliższego meczu w optymalnym składzie, schody mogą zacząć się w następnych kolejkach bo kilku kolegów na pewno nie będzie branych pod uwagę przy ustalaniu składu z racji obowiązków zawodowych. Wiadomo, że każdy z nas pracuje i na tym szczeblu rozgrywek to większości przypadków praca jest na pierwszym miejscu, a piłka to sprawa dodatkowa.

Czego możecie spodziewać się po najbliższym przeciwniku?

Ciekawego meczu obfitującego w twarde i męskie pojedynki. Również kibiców gości, którzy na pewno przyjadą w sporej liczbie i będą chcieli wywrzeć na nas presję ale jesteśmy na to gotowi.

Czyli rywal rozpracowany?

(uśmiech) To już pytanie do trenera Janickiego, przeciwnik jest nam znany, a trener ma zawsze w zanadrzu przygotowany plan B. Na pewno spróbujemy zaskoczyć drużynę Wiary Lecha.

Kilka słów na koniec?

Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców na nasz najbliższy mecz w sobotę 3 czerwca o godzinie 16 na boisku przy ul. Jeziornej 5, liczymy na Wasze wsparcie. Korzystając z okazji pozdrawiam moją żonę Karolinę, kolegów z drużyny oraz cały sztab drużyny LKS Wielkopolska Komorniki.

Dziękuję za rozmowę.

O autorze

Skomentuj

Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na: