Liga Międzyokręgowa

Grupa: II

Data: sobota, 30 marzec 2019 12:00

Lokalizacja: Dopiewo

GKS Dopiewo rundę wiosenną rozpoczął od remisu z Promieniem Krzywiń i chciał zgarnąć pierwsze trzy punkty w tym roku wygrywając z Pogonią Śmigiel.

Gospodarze zdecydowanie lepiej weszli w ten mecz i pokazali, że są w tym meczu zdecydowanym fawroytem. Do przerwy GKS prowadził 2:0. Pierwszą bramkę zdobył w 27 minucie Przemysław Halasz, który ładnie wykończył dobre dośrodkowanie Patryka Stawiarskiego. Druga bramka padła 10 minut później po rzucie rożnym, który strzałem głową wykończył kapitan zespołu - Maciej Ratajski. GKS wynik tego meczu ustalił chwilę po przerwie. Po krótkim rzucie rożnym, piłkę w pole karne wrzucił Kamil Kosicki, a główką popisał się Adam Jakowicz.

GKS wygrał więc 3:0 i jest tylko jeden punkt za będącą na trzecim miejscu Kanią Gostyń i na pewno stać ich na walkę o podium na koniec sezonu.

GKS Dopiewo - Pogoń Śmigiel 3:0 (2:0)