Canarinhos Skórzewo - NKS Niepruszewo

Mecz towarzyski

Data: sobota, 09 luty 2019 18:00

Lokalizacja: Baranowo

W sobotnie popołudnie w Baranowie Canarinhos Skórzewo w meczu sparingowym podejmowali NKS Niepruszewo.

Pierwsza połowa to delikatna przewaga Canarinhos, uwieńczona bramką Patryka Konopińskiego w 13 minucie. Gracze ze Skórzewa do przerwy prowadzili więc 1:0. Druga połowa też lepiej zaczęła się dla Canarinhos i w 60 minucie po akcji Dawida Morkisa gracz NKS-u wpakował piłkę do własnej bramki. W zespole Canarinhos doszło do zmian, a Niepruszewo ruszyło do ataków i w 78 minucie to NKS prowadził już 3:2, a bramki zdobywali Michał Kubala, Dariusz Czerniawski i Piotr Michalak. Jednak to Canarinhos wyszli z tego meczu zwycięsko bo szybko wyrównał Jacek Paszkiewicz, a chwilę przed końcem meczu zwycięską bramkę zdobył Patryk Konopiński.

Canarinhos wygrali więc 4:3 ponownie grając bardzo dużą liczbą juniorów. NKS za to testował trzech nowych zawodników.

Canarinhos Skórzewo - NKS Niepruszewo 4:3 (1:0)

Patryk Konopiński 13,88, samobójcza 60, Jacek Paszkiewicz 81  - Michał Kubala 67, Dariusz Czerniawski 72, Piotr Michalak 78