Orkan Manieczki - Clescevia Kleszczewo

Grupa: Poznań I

Data: niedziela, 14 październik 2018 15:00

Lokalizacja: Manieczki

Mecz Orkana Manieczki z Clescevią Kleszczewo to nie było może najważniejsze starcie tego weekendu, ale dla obu ekip do zdobycia były ważne trzy punkty, gdyż walczą o wydostanie się z dołów tabeli.

Mecz kapitalnie zaczęli gospodarze, a właściwie to fatalnie zaczęli go goście. Fatalne błędy w obronie takie jak zrobiła Clescevia w pierwszych sekundach meczu to jest naprawdę dramat. Piłka trafiła do Mateusza Kurzyńskiego i szybko wyprowadził Orkana na prowadzenie. W 18 minucie doszło do przykrego momentu, gdy bez kontaktu z rywalem na murawę padł Krystian Spiegel z Clescevii. Coś ewidentnie poszło w mięśniu i musiała nastąpić szybka zmiana zawodnika. W pierwszej połowie bramek już nie zobaczyliśmy. W drugiej padła także jedna. Także dla Orkanu i także zdobył ją Mateusz Kurzyński. Daleki wykop od bramkarza przeszedł wsyzstkich na boisku. Kurzyński wykazał się sprytem przelobował golkipera gości i ustalił wynik meczu na 2:0.

Orkan wygrał więc ten mecz i awansował na 9 miejsce. Sytuacja w tej grupie jest tak ciasna za plecami pierwszej piątki, że do szóstych Błękitnych Owińska strata to tylko jeden punkt. Clescevia pozostała na miejscu przedostatnim.

Orkan Manieczki - Clescevia Kleszczewo 2:0 (1:0)