Grupa: Poznań II

Ilość widzów: ok. 70

Data: sobota, 09 wrzesień 2017 17:00

Lokalizacja: Sękowo

W Sękowie w czwartej kolejce doszło do starcia dwóch ekip, które jeszcze w tym sezonie nie zaznały smaku wygranej.

Miejscowy KS ma co prawda trzy punkty, ale to dzięki walkowerowi za mecz z Wartą Obrzycko, który na boisku był przegrany. Gdyby nie to oba zespoły przystępowały by do tego meczu z zerowym dorobkiem. Wskazać więc faworyta nie było łatwo.

Pierwsza połowa na pewno tego zadania nie ułatwiła, a wręcz pokazała czemu obie ekipy mają taki stan punktowy jaki mają. Sporo bezproduktywnego kopania, brak sytuacji bramkowych...typowa A-klasowa kopanina.

Druga połowa to już jednak inna bajka. Szczególnie w wykonaniu gości z Kwilcza. Na boisku zaczęło się dziać, obie ekipy tworzyły sytuacje, ale to Rzemieślnik strzelał. I tak między 57 a 67 minutą padły trzy bramki dla gości, z tego najładniejsza była zdecydowanie trzecia, która wpadła bramkarzowi Sękowa za kołnierz. W 82 minucie po ładnej akcji calego zespołu Rzemieślnik podwyższył na 4:0 i stało się jasne, że trzy punkty pojadą właśnie do Kwilcza.

Rzemieślnik na pewno więc pokazał w drugiej połowie, że ma troszkę większe ambicje niz walka o utrzymanie, a gospodarze muszą się wziąć za robotę, bo mimo posiadania trzech punktów ciągle muszą miec z tyu głowy, że sportowo póki co są na samym dnie tej grupy

KS Sękowo -  Kozłowski, Kosiorek, Szczechowiak, Florek, Skrzypek, Kuliński, Korpik, Kawa, Kolanoś, Pacholak, Szafer. W rezerwie - Kortyla, Rybicki, Głuchy,  Radaj, Krzyżan, Jakubas, Łukaszewski.