Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 13.05.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 13.05.2019

Zapraszamy na kolejną odsłonę klasyfikacji najlepszych strzelców.

III liga - grupa II

22 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg)

20 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

14 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

13 - Adam Nagórski (Świt Skolwin)

12 - Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin)

11 - Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań)

10 - Hubert Sobol (Lech II Poznań),  Dominik Drzewiecki (Gwardia Koszalin), Radosław Stępień (Radunia Stężyca), Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

IV liga

23 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.), Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

20 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

17 - Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec)

15 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz), Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka), Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik), Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec)

14 - Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan), Tomasz Neumann (Unia Swarzędz)

13 - Filip Latusek (Polonia Kępno), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Jędrzej Wiśniewski (Orkan Śmiłowo), Łukasz Walczak (Polonia Kępno), Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

12 - Krystian Antczak (Unia Swarzędz)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

20 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

18 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

17 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

15 - Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz)

14 - Kamil Lulka (TPS Winogrady)

13 - Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina)

12 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

11 - Karol Jurek (Sparta Złotów), Marcin Urbański (Iskra Szydłowo)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

27 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

26 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

13 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

12 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska)

10 - Tomasz Degórski (Grom Plewiska)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

33 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

22 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

20 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica)

17 - Maciej Jakubek (Lider Swarzędz), Kacper Surdyk (Avia Kamionki)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

14 - Michał Staszak (Avia Kamionki)

13 - Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

20 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

18 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

17 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

15 - Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo)

13 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Maciej Cieślak (Patria Buk)

11 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo)

A-klasa - grupa I

22 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

15 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

14 - Maciej Adamski (Piast Łubowo)

11 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz), Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl)

10 - Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Andrij Nazarevich (Antares Zalasewo), Filip Kruczyński (Pelikan Niechanowo)

A-klasa - grupa II

31 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

26 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

21 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

13 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo), Kacper Banasiak (Przemysław Poznań)

12 - Bartosz Filipiak (Przemysław Poznań)

11 - Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz), Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Adnan Zaid (Suchary Suchy Las), Mariusz Dotka (Przemysław Poznań), Wiesław Rzeszowski (Nałęcz Ostroróg)

A-klasa - grupa III

23 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

22 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

21 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

18 - Łukasz Lekier (Luboński KS)

16 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

15 - Marcin Perz (Ogrol Sielinko), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo)

14 -  Michał Sikorski (Promień Opalenica)

12 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina), Remigiusz Spychała (Huragan Michorzewo)

B-klasa - grupa I

24 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

19 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

16 - Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

15 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno), Norbert Konieczny (UKS Śrem)

12 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo), Filip Kwiatkowski (Maratończyk Brzeźno)

11 - Adam Łyduch (GKS Gułtowy), Krystian Schreiber (LKS Kicin)

B-klasa - grupa II

33 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

22 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

18 - Paweł Stachura (LKS Baborówko), Szymon Szacht (LKS Lipa)

16 - Paweł Kuster (Warta Sieraków)

15 - Piotr Kuliński (LZS Otorowo)

14 - Marcin Antoszewski (Czarni II Wróblewo)

13 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica), Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Jakub Pawlak (LZS Otorowo)

B-klasa - grupa III

30 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

26 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

20 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

18 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

17 - Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

14 - Anatolij Ivchuk (Huragan Łomnica), Marcin Pilc (Grom Zębowo)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 

 

 pnl

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com