Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 06.05.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 06.05.2019

Zapraszamy na kolejną odsłonę klasyfikacji najlepszych strzelców.

III liga - grupa II

20 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

19 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg)

14 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

11 - Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Adam Nagórski (Świt Skolwin), Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin)

10 - Hubert Sobol (Lech II Poznań),  Dominik Drzewiecki (Gwardia Koszalin), Radosław Stępień (Radunia Stężyca)

IV liga

23 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

21 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

18 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

17 - Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec)

15 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz), Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka), Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

14 - Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan)

13 - Filip Latusek (Polonia Kępno), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec), Tomasz Neumann (Unia Swarzędz), Jędrzej Wiśniewski (Orkan Śmiłowo)

12 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Łukasz Walczak (Polonia Kępno)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

20 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

17 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki), Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

14 - Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz)

13 - Kamil Lulka (TPS Winogrady)

12 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

11 - Karol Jurek (Sparta Złotów), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina), Marcin Urbański (Iskra Szydłowo)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

26 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek), Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

13 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

10 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska)

9 - Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Tomasz Degórski (Grom Plewiska), Mariusz Połomka (Pogoń Lwówek), Łukasz Biały (Promień Krzywiń)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

33 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

20 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

19 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

15 - Maciej Jakubek (Lider Swarzędz), Kacper Surdyk (Avia Kamionki)

14 - Michał Staszak (Avia Kamionki)

13 - Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

20 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

18 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

17 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

13 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo)

11 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły), Maciej Cieślak (Patria Buk), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo)

A-klasa - grupa I

22 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

15 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

13 - Maciej Adamski (Piast Łubowo)

11 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

10 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań)

A-klasa - grupa II

30 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

26 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

21 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

13 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo)

11 - Bartosz Filipiak (Przemysław Poznań), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz), Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Kacper Banasiak (Przemysław Poznań), Adnan Zaid (Suchary Suchy Las)

A-klasa - grupa III

22 - Jakub Solarek (Stella Luboń), Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

19 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

17 - Łukasz Lekier (Luboński KS)

15 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

14 - Marcin Perz (Ogrol Sielinko), Michał Sikorski (Promień Opalenica)

13 - Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo)

12 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica)

B-klasa - grupa I

24 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

19 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

15 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno), Norbert Konieczny (UKS Śrem)

13 - Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

12 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo), Filip Kwiatkowski (Maratończyk Brzeźno)

11 - Adam Łyduch (GKS Gułtowy), Krystian Schreiber (LKS Kicin)

B-klasa - grupa II

33 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

21 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

16 - Paweł Kuster (Warta Sieraków), Paweł Stachura (LKS Baborówko)

15 - Szymon Szacht (LKS Lipa), Piotr Kuliński (LZS Otorowo)

13 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica), Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Jakub Pawlak (LZS Otorowo), Marcin Antoszewski (Czarni II Wróblewo)

B-klasa - grupa III

30 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

25 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

20 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

17 - Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl)

15 - Jakub Werner (Korona Bukowiec)

14 - Anatolij Ivchuk (Huragan Łomnica), Marcin Pilc (Grom Zębowo)

13 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec), Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 

 

 pnl

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com