Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 14.04.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 14.04.2019

Zapraszamy na kolejną odsłonę klasyfikacji najlepszych strzelców.

 

III liga - grupa II

20 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

15 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg)

14 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

10 - Hubert Sobol (Lech II Poznań), Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Adam Nagórski (Świt Skolwin)

9 - Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno), Robert Tunkiewicz (KKS Kalisz)

IV liga

21 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

16 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

15 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz), Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

14 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

13 -  Filip Latusek (Polonia Kępno), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan)

12 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce),Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Łukasz Walczak (Polonia Kępno), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

19 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

16 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

15 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

12 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

11 - Karol Jurek (Sparta Złotów), Kamil Lulka (TPS Winogrady), Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz)

10 - Arkadiusz Dereżyński (Wełna Skoki)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

21 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek), Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

12 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

9 - Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Tomasz Degórski (Grom Plewiska)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

28 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

15 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

14 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica)

12 - Michał Staszak (Avia Kamionki), Adrian Małek (Lider Swarzędz), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki)

11 - Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

18 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

14 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo), Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

12 - Maciej Pierzyński (Patria Buk)

10 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły), Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo)

A-klasa - grupa I

17 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

13 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

11 - Maciej Adamski (Piast Łubowo)

10 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo)

9 - Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

8 - Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Filip Kruczyński (Pelikan Niechanowo), Mateusz Kurzyński (Orkan Manieczki)

A-klasa - grupa II

23 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

19 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

18 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

12 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo)

A-klasa - grupa III

17 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

16 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

14 - Marcin Perz (Ogrol Sielinko)

13 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina), Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Michał Sikorski (Promień Opalenica), Łukasz Lekier (Luboński KS)

12 - Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo) 

10 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo)

B-klasa - grupa I

21 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

19 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

14 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno), Norbert Konieczny (UKS Śrem)

12 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo)

11 - Adam Łyduch (GKS Gułtowy)

B-klasa - grupa II

29 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

19 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

13 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica), Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki)

12 - Paweł Stachura (LKS Baborówko), Jakub Pawlak (LZS Otorowo)

11 - Piotr Kuliński (LZS Otorowo), Paweł Kuster (Warta Sieraków)

B-klasa - grupa III

30 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

21 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

17 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

15 - Jakub Werner (Korona Bukowiec)

13 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

12 - Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl), Anatolij Ivchuk (Huragan Łomnica)

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 

 

 pnl

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com