Złoty but 2018/2019 - na dzień 25.09.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 25.09.2018

Kolejne podsumowanie klasyfikacji strzelców oraz całościowej klasyfikacji złotego buta.

 

III liga - grupa II

10 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

6 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)

5 - Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno), Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

4 - Karol Maliszewski (Wda Świecie), Hubert Sobol (Lech II Poznań), Filip Sosnowski (KP Starogard Gdański), Adam Duda (Bałtyk Gdynia)

IV liga

10 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

9 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce),  Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

8 - Filip Latusek (Polonia Kępno), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy), Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

7 - Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

6 - Wojciech Wypusz (Orkan Śmiłowo), Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec), Błażej Nowak (Lubuszanin Trzcianka)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

10 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

5 - Jan Bruski (Pogoń Łobżenica), Roman Koczorowski (Płomień Połajewo), Karol Jurek (Sparta Złotów), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina), Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo), Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Tomasz Szymczak (Lechia Kostrzyn), Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

4 - Łukasz Maciejewski (Sparta Oborniki), Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo), David Paku-Tshela (Huragan Pobiedziska), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica), Arkadiusz Dereżyński (Wełna Skoki)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

12 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

10 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

6 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

5 - Krystian Buśko (Orkan Chorzemin), Mateusz Krauze (Pogoń Śmigiel)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

11 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

8 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

6 - Hubert Ściak (Warta Śrem), Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem)

5 - Karol Gołoś (IKP Olimpia Poznań), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki), Adrian Małek (Lider Swarzędz), Kacper Surdyk (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

8 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

7 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

6 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

5 - Jarosław Jopp (Orzeł Słopanowo), Maciej Pierzyński (Patria Buk), Mirosław Goliński (LZS Wronczyn)

4 - Filip Banach (LZS Wronczyn), Paweł Brzeskot (TSG Kamieniec), Łukasz Szczudeł (Orkan Konarzewo), Jacek Kossowski (Orzeł Granowo), Rafał Humerski (TSG Kamieniec), Kamil Bździel (Byki Obrowo)

A-klasa - grupa I

5 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

4 - Mikołaj Kidawa (Piast Łubowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Andrij Nazarevich (Antares Zalasewo), Rafał Walczak (Lechita Kłecko), Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo)

3 - Jakub Piksa (Błękitni Owińska), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo), Jakub Wiśniewski (Lechita Kłecko), Maciej Adamski (Piast Łubowo), Grzegorz Bartkowiak (Meblorz Swarzędz), Tomasz Winkel (Pelikan Niechanowo), Jakub Stężycki (Jurand Koziegłowy)

A-klasa - grupa II

9 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

6 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

5 - Witold Tecław (Czarni Kaźmierz), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz)

4 - Adnan Zaid (Suchary Suchy Las), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Tobias Rottmann (MKS Przemysław Poznań), Wiesław Rzeszowski (Nałęcz Ostroróg), Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Bartłomiej Skrzypek (Golnica Ryczywół)

A-klasa - grupa III

10 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

8 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

7 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Michał Sikorski (Promień Opalenica)

6 - Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo)

5 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Daniel Baran (Stella Luboń), Łukasz Lekier (Luboński KS)

B-klasa - grupa I

6 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno), Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo)

5 - Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie), Adam Łyduch (GKS Gułtowy)

4 - Błażej Fedyszyn (WKS Owieczki), Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno), Dominik Jabkiewicz (Lider Szczytniki Czerniejewskie), Nazar Tsepko (Fara Pelikan Żydowo), Dawid Gierałka (Fara Pelikan Żydowo), Krzysztof Kutzner (KS Uchorowo)

B-klasa - grupa II

13 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

8 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

7 - Tomasz Grobelny (KS Gaj Wielki), Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica)

6 - Paweł Stachura (LKS Baborówko)

5 - Jakub Segieda (Arka Kiekrz), Jakub Pawlak (LZS Otorowo)

B-klasa - grupa III

12 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

8 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

7 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice), Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

5 - Marcin Pilc (Grom Zębowo), Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl), Oskar Kluj (Korona Bukowiec), Radosław Dziamski (Dąb Bolewice)

Złoty but:

18 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

16,5 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

15 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha), Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina), Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

13,5 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

13 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

12 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo), Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo), Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo), Jakub Solarek (Stella Luboń)

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppxgazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com