Kibicujemy z Klasą po raz dwunasty!

Kibicujemy z Klasą po raz dwunasty!

Rok szkolny rozpoczęty!

Zanim wszyscy uczniowie na dobre wpadną w wir zajęć i klasówek, po raz dwunasty zapełnią Stadion Poznań w ramach "Kibicuj z Klasą". Bezpłatny udział w akcji mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia, nie tylko ze szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także z klubów sportowych, kółek zainteresowań czy po prostu grupy znajomych.


Dwunasta akcja, czas na kolejny komplet


Dwunasta edycja "Kibicuj z Klasą" odbędzie się podczas meczu Lecha Poznań z Miedzią Legnica (niedziela, 30 września, 18:00). - Do uczestnictwa w akcji zapraszamy już po raz kolejny nie tylko uczniów szkół podstawowych, ale również podopiecznych przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych mieszczących się w Poznaniu i Wielkopolsce, jak i w województwach ościennych - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. - Celem naszej akcji jest zaszczepienie u młodych kibiców miłości do Kolejorza i patrząc na to, jakim zainteresowaniem cieszy się "Kibicuj z Klasą" jesteśmy przekonani, że idziemy w dobrym kierunku - dodaje.


Warto przypomnieć, że akcja, podczas której pojawiają się na poznańskich obiekcie młodzi kibice, po raz pierwszy miała miejsce w lutym 2013 roku i wówczas nosiła nazwę "Gimnazjaliści na Kolejorza". Podczas premierowej edycji na Stadionie Poznań pojawiło się blisko 7 tysięcy uczniów, jednak każda kolejna edycja przyciągała na Bułgarską rzesze młodych poznaniaków i Wielkopolan. Rekord akcji przygotowywanej przez klub padł podczas meczu przyjaźni, w którym Lech podejmował Arkę Gdynia. 25 września 2016 roku trybuny poznańskiego obiektu ugościły 398 grup zrzeszających 18 393 osób!


Jak się zgłosić do "Kibicuj z Klasą"?


Każda grupa powinna składać się z minimum dziesięciu osób, na które przypada jeden opiekun. Zgłoszenie grupy z podaniem liczby uczestników, a także z podziałem na najmłodszych do 16. roku życia, opiekunów oraz pozostałych (powyżej 16 lat, którzy nie mieszczą się w limicie akcji), należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Na podstawie zgłoszenia udostępniony zostanie link z rezerwacją miejsc w systemie biletowym, poprzez który opiekunowie grup samodzielnie zrealizują transakcję dla wszystkich uczestników, a następnie klub na podstawie transakcji przygotuje wejściówki, które będą do odbioru w dniu meczu w specjalnie przygotowanym punkcie. Prosimy o nieprzesyłanie na adres e-mail zbiorczych list danych osobowych uczestników.


Wzorem lat ubiegłych przygotowany zostanie parking dla autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy Stadionie Poznań. Numery rejestracyjne pojazdów należy dołączyć do zgłoszenia. Oficjalny plakat promocyjny akcji Kibicuj z Klasą można pobrać tutaj


Moc atrakcji dla wszystkich kibiców!


Podczas spotkania Lecha Poznań z Miedzią Legnica dla kibiców obecnych na poznańskim obiekcie przygotowano wiele atrakcji! Poza Strefą Rodzinną znajdującą się przed stadionem, a także dniem Lech Poznań Football Academy, zorganizowany zostanie konkurs z pomiaru głośności dopingu pomiędzy poszczególnymi trybunami. Przy Bułgarskiej będzie można też zgarnąć jedną z kibicowskich koszulek, ponieważ będą one wystrzeliwane w trybuny ze specjalnych wyrzutni.


Ponadto z okazji dwunastej edycji akcji, przygotowana została specjalna oferta handlowa. W dniu meczu Lecha Poznań z Miedzią Legnica wybrany asortyment będzie można kupić do 50% taniej!

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 pnl

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com