Złoty but 2018/2019 - na dzień 11.09.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 11.09.2018

Zapraszamy na kolejną klasyfikację najlepszych strzelców.

Pod klasyfikacją wszystkich grup jest nasza klasyfikacja punktowa całościowego złotego buta. Przyjęliśmy założenie, że strzelcy w Lidze Międzyokręgowej, Klasie Okręgowej i A-klasie będą mieli mnożnik 1,5, a III liga, IV liga i B-klasa zostaje bez mnożnika. III i IV liga ze względu na większą ilość spotkań, a B-klasa ze względu na poziom sportowy i większą łatwość w zdobywaniu goli.

Tym samym pierwszym liderem naszej klasyfikacji jest z dorobkiem 13,5 punkta Michał Stańczyk z Kłosa Zaniemyśl, który w ten weekend wpakował piłkę do bramki aż pieć razy.

III liga - grupa II

9 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

6 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański)

5 - Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)

4 - Karol Maliszewski (Wda Świecie), Hubert Antkowiak (KKS Kalisz), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)

IV liga

10 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

9 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

8 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka), Filip Latusek (Polonia Kępno)

7 - Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy), Krystian Antczak (Unia Swarzędz)

6 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

5 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów), Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia), Błażej Nowak (Lubuszanin Trzcianka), Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

6 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

5 - Jan Bruski (Pogoń Łobżenica), Roman Koczorowski (Płomień Połajewo)

4 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Tomasz Szymczak (Lechia Kostrzyn), Karol Jurek (Sparta Złotów), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina), Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

8 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

7 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

5 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha), Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin)

4 - Robert Norkiewicz (Korona Piaski), Krystian Buśko (Orkan Chorzemin)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

9 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

6 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

4 - Karol Gołoś (IKP Olimpia Poznań), Hubert Ściak (Warta Śrem), Patryk Słomczyński (Warta Śrem), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki)

3 - Marcin Tyda (Szturm Junikowo), Adrian Małek (Lider Swarzędz), Maciej Jakubek (Lider Swarzędz)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

6 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo), Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

5 - Jarosław Jopp (Orzeł Słopanowo)

4 - Filip Banach (LZS Wronczyn), Mirosław Goliński (LZS Wronczyn), Paweł Brzeskot (TSG Kamieniec), Łukasz Szczudeł (Orkan Konarzewo)

3 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Michał Goliński (LZS Wronczyn), Rafał Humerski (TSG Kamieniec), Jacek Kossowski (Orzeł Granowo), Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo), Michał Kubala (NKS Niepruszewo), Piotr Palacz (NKS Niepruszewo), Mateusz Bugaj (Czarni Wróblewo), Kacper Szmyt (Byki Obrowo)

A-klasa - grupa I

5 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo)

4 - Mikołaj Kidawa (Piast Łubowo), Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

3 - Jakub Piksa (Błękitni Owińska), Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Jakub Wiśniewski (Lechita Kłecko), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo)

A-klasa - grupa II

5 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las), Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

4 - Witold Tecław (Czarni Kaźmierz), Adnan Zaid (Suchary Suchy Las), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz)

3 - Marek Musielak (Golnica Ryczywół), Tobias Rottmann (MKS Przemysław Poznań), Wiesław Rzeszowski (Nałęcz Ostroróg), Zbigniew Kaczmarek (Golnica Ryczywół), Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Kamil Andrzejewski (Rożnovia Rożnowo)

A-klasa - grupa III

6 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

5 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

4 - Mateusz Gawroński (Stella Luboń), Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Michał Sikorski (Promień Opalenica), Dawid Jurga (Stella Luboń), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Mateusz Apolinarek (Dyskobolia Grodzisk Wlkp.)

B-klasa - grupa I

5 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)

4 - Błażej Fedyszyn (WKS Owieczki)

3 - Wiktor Derda (GKS Gułtowy), Jakub Wika (Odlew Poznań), Adrian Łucki (WKS Owieczki), Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo), Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno), Damian Skrzypczak (Lotnik Poznań), Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie), Błażej Frankiewicz (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II

8 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

6 - Tomasz Grobelny (KS Gaj Wielki), Marcin Janicki (LKS Baborówko)

4 - Jakub Segieda (Arka Kiekrz), Bartosz Sporny (Arka Kiekrz), Leszek Glapa (KS Gaj Wielki), Marcin Wesoły (Płomień Chrzypsko Wielkie), Paweł Stachura (LKS Baborówko)

B-klasa - grupa III

6 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

5 - Marcin Pilc (Grom Zębowo), Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

4 -  Dominik Kramski (Piast Jabłonna), Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

3 - Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl), Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Oskar Kluj (Korona Bukowiec), Marcin Adamczak (Płomień II Przyprostynia)

Złoty But:

13,5 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)
12 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)
10,5 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)
10 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
9 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno), Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Radosław Modlibowski (Wełna Skoki), Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo), Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo), Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze), Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

animacja peryferia fudbolu

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com