Złoty but 2018/2019 - na dzień 05.09.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 05.09.2018

Za nami kolejny weekend i znowu paru zawodników popisało się kilkoma trafieniami. 

Poniżej klasyfikacje w poszczególnych grupach. Niedługo zaprezentujemy też klasyfikację całościową Złotego Buta. Musimy tylko pomyśleć nad współczynnikami jakie zastosować aby rywalizacja była jak najbardziej wyrównana i nie preferowała kogoś kto gra więcej spotkań czy w słabszej lidze.

III liga - grupa II

9 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

4 - Karol Maliszewski (Wda Świecie), Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)

3 - Kacper Łazaj (KP Starogard Gdański), Hubert Sobol (Lech II Poznań), Dominik Drzewiecki (Gwardia Koszalin), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca), Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań)

IV liga

9 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

7 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy)

6 - Filip Latusek (Polonia Kępno), Krystian Antczak (Unia Swarzędz)

5 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów), Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

5 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

4 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Tomasz Szymczak (Lechia Kostrzyn), Karol Jurek (Sparta Złotów)

3 - Paweł Kurnik (Korona Stróżewo), Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz), Mateusz Grajewski (Lechia Kostrzyn), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina), Roman Koczorowski (Płomień Połajewo), Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

8 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

7 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

5 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

4 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin)

3 - Wojciech Goszczyński (Kania Gostyń), Nikodem Kasperczak (Lipno Stęszew), Mateusz Krauze (Pogoń Śmigiel), Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Robert Norkiewicz (Korona Piaski), Cezary Janczewski (Akademia Reissa)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

4 - Karol Gołoś (IKP Olimpia Poznań), Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo), Hubert Ściak (Warta Śrem), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

3 - Patryk Słomczyński (Warta Śrem), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

6 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

5 - Jarosław Jopp (Orzeł Słopanowo)

4 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze), Filip Banach (LZS Wronczyn), Mirosław Goliński (LZS Wronczyn)

3 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Łukasz Szczudeł (Orkan Konarzewo), Michał Goliński (LZS Wronczyn), Paweł Brzeskot (TSG Kamieniec)

A-klasa - grupa I

4 - Mikołaj Kidawa (Piast Łubowo), Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo)

3 - Jakub Piksa (Błękitni Owińska), Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo)

A-klasa - grupa II

5 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

4 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

3 - Marek Musielak (Golnica Ryczywół), Witold Tecław (Czarni Kaźmierz), Tobias Rottmann (MKS Przemysław Poznań)

A-klasa - grupa III

4 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Mateusz Gawroński (Stella Luboń), Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Michał Sikorski (Promień Opalenica)

3 - Patryk Łuczak (LZS Wąsowo), Dawid Jurga (Stella Luboń), Daniel Baran (Stella Luboń), Emil Pośpiech (Luboński KS), Michał  Jankowski (Pogrom Luboń), Daniel Kulus (Obra Zbąszyń)

B-klasa - grupa I

3 - Wiktor Derda (GKS Gułtowy) , Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno), Jakub Wika (Odlew Poznań)

B-klasa - grupa II

6 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

5 - Tomasz Grobelny (KS Gaj Wielki)

4 - Jakub Segieda (Arka Kiekrz), Bartosz Sporny (Arka Kiekrz)

3 - Leszek Glapa (KS Gaj Wielki), Aleksander Skitek (KS Gaj Wielki), Marcin Wesoły (Płomień Chrzypsko Wielkie)

B-klasa - grupa III

4 - Marcin Pilc (Grom Zębowo), Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo), Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

3 - Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl), Dominik Kramski (Piast Jabłonna), Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com