Wyniki spotkań sparingowych - 9-11.02.2018

Wyniki spotkań sparingowych - 9-11.02.2018

Za nami kolejny weekend pełen sparingów z udziałem wielkopolskich klubów.

Zapraszamy na najpełniejszy przegląd wyników.

Sparta Szamotuły - Orkan Objezierze 4:1

Lech II Poznań - Polonia Leszno 2:1

Lubuszanin Trzcianka - Orkan Śmiłowo 3:0

Polonia Poznań - Poznań FC 2:3

Rawia Rawicz - Wiwa Goszcz 4:4

Akademia Reissa - TPS Winogrady 1:2 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1613-tps-winogrady-akademia-reissa

Warta Poznań CLJ - Sokół Pniewy 6:5 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1614-warta-poznan-clj-sokol-pniewy

Unia Swarzędz - Victoria Września 0:2

Jarota Jarocin - Huragan Pobiedziska 10:1

Złoci Złotkowo - Stella Luboń 2:2

Błękitni Wronki - GKS Dopiewo 2:4

Nielba Wągrowiec - Obra Kościan 0:4

Warta Międzychód - Syrena Zbąszynek 2:0

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Kotwica Kórnik 1:2

Wielkopolska Komorniki - Szturm Junikowo 1:11

Piast Kobylnica - Pogoń Lwówek 0:4

Warta Śrem - Kania Gostyń 0:4

Czarni Czerniejewo - Polanin Strzałkowo 3:2

Suchary Suchy Las - Płomień Nekla 3:2

Luboński KS - LZS Stare Oborzyska 2:4 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1615-lubonski-ks-lzs-stare-oborzyska

Płomień Przyprostynia - Orkan Chorzemin 4:2

Meblorz Swarzędz - Lider Swarzędz 1:3

Pelikan Niechanowo - SKP Słupca 3:0

Tur Turek - KS Kutno 1:1

GKS Sompolno - Warta Krzymów 4:2

LKS Gołuchów - Orzeł Mroczeń 2:1

Noteć Rosko - Wenus Jędrzejewo 2:1

Wiara Lecha - Lipno Stęszew 2:4

Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo 1:4 - http://peryferiafutbolu.pl/groundhopping/item/1616-orkan-konarzewo-canarinhos-skorzewo

Piast Łubowo - Las Puszczykowo 7:2

Odlew Poznań - Jadwiżański KS Poznań 2:1

Warta Poznań - Świt Skolwin 1:0

Piast Kobylin - Krobianka Krobia 2:2

Obra Zbąszyń - Zryw Rzeczyca 3:10

Ślęza Wrocław - Polonia Środa Wielkopolska 0:1

IKP Olimpia Poznań - Avia Kamionki 2:1 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1619-ikp-olimpia-poznan-avia-kamionki

Czarni Kaźmierz - Zieloni Gaj Mały 4:2

Pogoń Książ Wlkp - Wisła Borek Wlkp 0:4

Dyskobolia Grodzisk Wlkp - NAP Nowy Tomyśl 1:0

Nałęcz Ostroróg - LKS Baborówko 9:2

Clescevia Kleszczewo - Lechia Kostrzyn 3:1

Płomień II Przyprostynia - Sokół Kaszczor 1:4

SKS 13 Poznań - Helios Czempiń 1:0 - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/1620-sks-13-poznan-helios-czempin

Przemysław Poznań - NKS Niepruszewo 0:0

Sparta Orzechowo - Sparta Konin 6:2

Byki Obrowo - Orzeł Słopanowo 7:0

Antares Zalasewo - Phytopharm Klęka 1:1

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

baner orlico nowy

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com