Sparingi w Wielkopolsce w dniach 9-11.02.2018

Sparingi w Wielkopolsce w dniach 9-11.02.2018

Przed nami kolejny weekend pełen sparingów z udziałem wielkopolskich drużyn.

 

Sparta Szamotuły - Orkan Objezierze - 9.2 - 17:00 - Szamotuły

Lech II Poznań - Polonia Leszno - 9.2 - 17:00 - Popowo

Lubuszanin Trzcianka - Orkan Śmiłowo - 9.2 - 18:30 - Wągrowiec

Polonia Poznań - Poznań FC - 9.2 - 19:00 - Poznań Cytadela

Rawia Rawicz - Wiwa Goszcz - 9.2 - 19:00 - Środa Śląska

Akademia Reissa - TPS Winogrady - 10.2 - 10:00 - Poznań Śródka

Warta Poznań CLJ - Sokół Pniewy - 10.2 - 12:00 - Poznań Śródka

Unia Swarzędz - Victoria Września - 10.2 - 12:00 - Swarzędz

Jarota Jarocin - Huragan Pobiedziska - 10.2 - 12:00 - Jarocin

Złoci Złotkowo - Stella Luboń - 10.2 - 13:00 - Suchy Las

Błękitni Wronki - GKS Dopiewo - 10.2. - 13:00 - Popowo

Nielba Wągrowiec - Obra Kościan - 10.2 - 13:00 - Wągrowiec

Warta Międzychód - Syrena Zbąszynek - 10.2 - 13:00 - Zbąszyń

Orkan Manieczki - Pogrom Luboń - 10.2 - 13:00 - Manieczki

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Kotwica Kórnik - 10.2 - 14:00 - Poznań Śródka

Wielkopolska Komorniki - Szturm Junikowo - 10.2 - 14:00 - Poznań Cytadela

Piast Kobylnica - Pogoń Lwówek - 10.2 - 14:00 - Swarzędz

Warta Śrem - Kania Gostyń - 10.2 - 14:00 - Jarocin

Czarni Czerniejewo - Polanin Strzałkowo - 10.2 - 14:00 - Gniezno

Suchary Suchy Las - Płomień Nekla - 10.2 - 15:00 - Suchy Las

Płomień Przyprostynia - Orkan Chorzemin - 10.2 - 15:00 - Zbąszyń

Meblorz Swarzędz - Lider Swarzędz - 10.2 - 16:00 - Swarzędz

Pelikan Niechanowo - SKP Słupca - 10.2 - 16:00 - Gniezno

Noteć Rosko - Wenus Jędrzejewo - 10.2 - 16:00 - Popowo

Wiara Lecha - Lipno Stęszew - 10.2 - 18:00 - Poznań Śródka

Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo - 10.2 - 20:00 - Baranowo

Huragan Michorzewo - Znicz Obra - 11.2 - 9:00 - Zbąszyń

Odlew Poznań - Jadwiżański KS Poznań - 11.2 - 10:00 - Poznań Cytadela

Obra Zbąszyń - Zryw Rzeczyca - 11.2 - 11:00 - Zbąszyń

Ślęza Wrocław - Polonia Środa Wielkopolska - 11.2 - 11:00 - Wałbrzych

IKP Olimpia Poznań - Avia Kamionki - 11.2 - 12:00 - Poznań Cytadela

Czarni Kaźmierz - Zieloni Gaj Mały - 11.2 - 12:00 - Popowo

Pogoń Książ Wlkp - Wisła Borek Wlkp - 11.2 - 12:00 - Jarocin

Dyskobolia Grodzisk Wlkp - NAP Nowy Tomyśl - 11.2 - 13:00 - Grodzisk Wielkopolski

Płomień II Przyprostynia - Sokół Kaszczor - 11.2 - 13:00 - Zbąszyń

SKS 13 Poznań - Helios Czempiń - 11.2 - 14:00 - Poznań Cytadela

Wicher Strzyżewo - Grom Wolsztyn - 11.2 - 15:00 - Zbąszyń

Przemysław Poznań - NKS Niepruszewo - 11.2 - 16:00 - Poznań Cytadela

Sparta Orzechowo - Sparta Konin - 11.2 - 18:00 - Jarocin

Byki Obrowo - Orzeł Słopanowo - 11.2 - 19:00 - Szamotuły

Antares Zalasewo - Phytopharm Klęka - 11.2 - 20:00 - Swarzędz

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com