Ilość widzów: 9

Data: sobota, 10 luty 2018 20:00

Lokalizacja: Baranowo

W sobotni mroźny wieczór dwuosobowa redakcja wybrała sie do Baranowa aby obejrzeć wewnątrz gminny sparing pomiędzy Orkanem Konarzewo a Canarinhos Skórzewo.

Faworytem tego meczu byli gracze z Konarzewa bo to w końcu zespół grający ligę wyżej. Jednak zanim dobrze ulokowaliśmy się na trybunach było 1:0 dla Canarinhos po golu Jacka Kurdziełko. I co ciekawe to własnie gracze ze Skorzewa grali w pierwszej połowie zdecydowanie lepiej. Byli stroną dominującą i stwarzali zdecydowanie więcej okazji. Udało im się trafić do bramki Orkana jeszcze dwukrotnie i do przerwy mieliśmy więc 3:0 po bramkach Adama Baranowskiego i Patryka Konopińskiego W drugiej połowie mecz zdecydowanie się wyrównał, ale to Canarinhos znowu zdobyli kolejną bramkę, a drugiego swojego gola w tym meczu zdobył Kurdziełko. Orkan odpowiedział tylko raz gdy w 72 minucie bramkę zdobył Patryk Karaszewski.

Mecz zakończył się wygraną Canarinhos 4:1 i zespół Arkadiusza Kaliszana pokazał, że bardzo serio traktują te przygotowania i aspiracje do walki o awans do Klasy Okręgowej zostały tego wieczora potwierdzone. Orkan zaprezentował się słabo, ale w zespole brakowało tego dnia paru zawodników, więc na pewno to spotkanie nie może być wykładnią ich możliwości.